Dronevideo FootGolf Drenthe
- Details
Een paar weken geleden was een zoemend geluid te horen boven de par 3 baan in Zeijerveen. Een heuse drone vloog over de baan en maakte videobeelden. Van een drietal FootGolfers wel te verstaan.
Een paar weken geleden was een zoemend geluid te horen boven de par 3 baan in Zeijerveen. Een heuse drone vloog over de baan en maakte videobeelden. Van een drietal FootGolfers wel te verstaan.
Vandaag organiseerde FootGolf Drenthe het teamuitje van spelers en begeleiding van PEC Zwolle. Met veel plezier volbrachten de spelers de 9 holes. PEC Zwolle TV was erbij en maakte een leuk filmpje. Ook de foto's van Sander Schieving staan online!
Elk jaar bepalen bezoekers van de toonaangevende website leadingcourses.com de ranglijsten van de beste golfclubs en beste golfbanen per regio door beoordelingen te schrijven. Dit gebeurt in diverse categorieën, waaronder de par-3 banen.
Vanwege het succes van de eerste evenementen en de vraag naar FootGolf activiteiten, hebben de Drentsche Golf & Country Club en Urban Event besloten arrangementen te gaan aanbieden. Deze zijn te boeken met groepen vanaf 20 personen. We hebben al enkele arrangementen samengesteld, maar natuurlijk is er altijd ook maatwerk mogelijk. Bekijk de mogelijkheden hier.
Het weer bleef onverwacht goed tijdens de noordelijke voorronde voor het NK FootGolf in Assen. Waarschijnlijk werkte dit erg inspirerend op de deelnemers want het niveau lag erg hoog. Het hoge niveau is ook tekenend voor de groei van de FootGolfsport. De groep regelmatige beoefenaars groeit gestaag en ook de manier waarop deze spelers met hun sport bezig zijn evolueert in een hoog tempo. Het is dan ook niet vreemd dat deze spelers niet alleen in Nederland maar ook internationaal hoge ogen gooit op toernooien.
Met behulp van de beelden van afgelopen jaar is er een nieuw promofilmpje gemaakt voor de NK voorronde van 2014. Het is hier te bekijken:
Nadat FootGolf in Drenthe in 2013 aftrapte met een voorronde voor het Nederlands Kampioenschap, stond op 25 april 2014 een eerste bedrijventoernooi op de agenda. De omstandigheden hadden niet beter gekund; de acht deelnemende bedrijven mochten hun 9 holes lopen in een heerlijk zonnetje, 23 graden en een licht briesje.
Bijna 70 deelnemers, een heerlijke zonnetje met een verraderlijke wind en een prachtig nieuw en uitdagend parcours waren de ingrediënten voor een geslaagde FootGolf middag in Assen. In de afgelopen week was hard gewerkt om het nieuwe FootGolf parcours klaar te hebben voor de voorronde voor het Nederlands Kampioenschap op 3 augustus. En dat is gelukt, getuige de enthousiaste reactie van de deelnemers en toeschouwers.
Ten behoeve van de NK voorronde FootGolf in Assen heeft Urban Event een erg leuk promotiefilmpje gemaakt. Het is hier te bekijken:
In samenwerking met FootGolf Holland, de Nederlandse FootGolfbond, organiseert Urban Event op 3 augustus 2013 een voorronde voor het NK FootGolf dat op 8 september zal plaatsvinden op de baan in Spaarnwoude.